| Nazwa marki: | Turboo |
| Numer modelu: | LA3219H |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | negotiable |
| Czas dostawy: | 7-15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | Akredytywa, T/T |
Bariera obrotowa z kontrolą dostępu do wejścia biurowca Nova LA3219H została zaprojektowana z myślą o bezpiecznej i wydajnej kontroli dostępu w profesjonalnych środowiskach biurowych.
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Rozmiar | 300*160*1400(mm) |
| Obudowa | Obudowa: stop aluminium 5 mm |
| Mechanizm | Mechanizm: Szybka brama serwo Panel bramki: przezroczyste PC 10 mm Przejście: 600-900 mm |
| Sterowanie elektroniczne | Płyta sterująca: Płyta sterująca serwo Silnik: Serwo bezszczotkowe 40:1 100W Czujnik IR: moduł wizualny 2D Wyłącznik powietrza: 2P |
| Zasilacz | 24V 500W /12V 3A |
| Akcesoria | Kabel połączeniowy: 2*1.0m㎡ RVV Kabel sieciowy: 5m z wtyczkami kryształowymi na obu końcach |
| Opakowanie | Bawełna perłowa: w pełni otulająca bawełna ochronna Pudełko kartonowe: 360*200*1460 |
| Nazwa marki: | Turboo |
| Numer modelu: | LA3219H |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | negotiable |
| Szczegóły opakowania: | Pakiet drewnianej skrzynki |
| Warunki płatności: | Akredytywa, T/T |
Bariera obrotowa z kontrolą dostępu do wejścia biurowca Nova LA3219H została zaprojektowana z myślą o bezpiecznej i wydajnej kontroli dostępu w profesjonalnych środowiskach biurowych.
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Rozmiar | 300*160*1400(mm) |
| Obudowa | Obudowa: stop aluminium 5 mm |
| Mechanizm | Mechanizm: Szybka brama serwo Panel bramki: przezroczyste PC 10 mm Przejście: 600-900 mm |
| Sterowanie elektroniczne | Płyta sterująca: Płyta sterująca serwo Silnik: Serwo bezszczotkowe 40:1 100W Czujnik IR: moduł wizualny 2D Wyłącznik powietrza: 2P |
| Zasilacz | 24V 500W /12V 3A |
| Akcesoria | Kabel połączeniowy: 2*1.0m㎡ RVV Kabel sieciowy: 5m z wtyczkami kryształowymi na obu końcach |
| Opakowanie | Bawełna perłowa: w pełni otulająca bawełna ochronna Pudełko kartonowe: 360*200*1460 |