| Nazwa marki: | Turboo |
| Numer modelu: | LA6218 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | negotiable |
| Czas dostawy: | 7-15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | Akredytywa, T/T |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Rozmiar | 600×300×980 (mm) |
| Obudowa | Pokrywa górna: stop aluminium 8 mm Obudowa: stop aluminium 3 mm |
| Mechanizm | Mechanizm: brama przesuwna serwo Panel drzwi: akryl przezroczysty 10 mm Przejście: 550 mm |
| Sterowanie elektroniczne | Płyta sterująca: zintegrowana płyta serwo napędu Silnik: bezszczotkowy silnik serwo 40:1 100W Czujnik IR: 6 par Wyłącznik powietrzny: 2P |
| Zasilanie | 24V 500W / 12V 3A |
| Akcesoria | Kabel połączeniowy: 5m 2×1.0m² RVV Kabel sieciowy: 5m z wtykami kryształowymi na obu końcach |
| Opakowanie | Bawełna perłowa: w pełni otulająca bawełna ochronna Karton: 660×360×1040 |
| Nazwa marki: | Turboo |
| Numer modelu: | LA6218 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | negotiable |
| Szczegóły opakowania: | Pakiet drewnianej skrzynki |
| Warunki płatności: | Akredytywa, T/T |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Rozmiar | 600×300×980 (mm) |
| Obudowa | Pokrywa górna: stop aluminium 8 mm Obudowa: stop aluminium 3 mm |
| Mechanizm | Mechanizm: brama przesuwna serwo Panel drzwi: akryl przezroczysty 10 mm Przejście: 550 mm |
| Sterowanie elektroniczne | Płyta sterująca: zintegrowana płyta serwo napędu Silnik: bezszczotkowy silnik serwo 40:1 100W Czujnik IR: 6 par Wyłącznik powietrzny: 2P |
| Zasilanie | 24V 500W / 12V 3A |
| Akcesoria | Kabel połączeniowy: 5m 2×1.0m² RVV Kabel sieciowy: 5m z wtykami kryształowymi na obu końcach |
| Opakowanie | Bawełna perłowa: w pełni otulająca bawełna ochronna Karton: 660×360×1040 |