Turboo Automation Co., Ltd

  • Chiny Turboo Automation Co., Ltd profil firmy
  • Chiny Turboo Automation Co., Ltd profil firmy
  • Chiny Turboo Automation Co., Ltd profil firmy
  • Chiny Turboo Automation Co., Ltd profil firmy
  • Chiny Turboo Automation Co., Ltd profil firmy
  • Chiny Turboo Automation Co., Ltd profil firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent
marki: Turboo
Ilość pracowników: 200~300
Coroczne wyprzedaże: 10000000-11000000
Rok założenia: 2011
pc Export: 80% - 90%

Wprowadzenie

TURBOO Automation Co., Ltd jest przedsiębiorstwem high-tech, które specjalizuje się w badaniach i rozwoju, produkcji, sprzedaży i usługach automatyki bram w Chinach.Automatyką bramową zajmujemy się od 2011 roku.


Nasz główny udział w rynku pochodzi z krajów zamorskich, które znajdują się w południowo-wschodniej, środkowo-wschodniej Europie, Ameryce itp. Kupujący pochodzą z ponad 100 krajów.Ponadto przejmujemy bardzo dobre udziały w rynku krajowym.Dzięki stabilnym i wysokiej jakości produktom oraz terminowym i doskonałym usługom, TURBOO zyskało bardzo dobrą reputację w branży oraz zaufanie wśród klientów i partnerów.


Nasze bramki obrotowe i bramki zostały zaprojektowane w celu zwiększenia bezpieczeństwa i optymalizacji siły roboczej w punktach wejściowych.Systemy te zapewnią Ci sprawną i elegancką kontrolę indywidualnego dostępu do Twojego lokalu.Są proste w instalacji, łatwe do zrozumienia i proste w utrzymaniu.Produkty „TURBOO” znajdują szerokie zastosowanie w przedsiębiorstwach przemysłowych, ogrodach mieszkaniowych, biurach budowlanych, sklepach, muzeach, instalacjach bezpieczeństwa, więzieniach, elektrowniach jądrowych, lotniskach, kolejach, portach morskich, centrach wystawienniczych, ośrodkach narciarskich, fitness i innych dziedzinach.

 

Chiny Turboo Automation Co., Ltd profil firmy 0

Historia

Od 2006 do 2010 Turboo jest firmą handlową dla wszystkich produktów bezpieczeństwa.

 

W październiku 2011 roku nasza nowa fabryka została ukończona tylko z 10 sztabami, które były zaangażowane w automatyzację bram.Ale w pierwszym roku dostaliśmy wszystkie filipińskie projekty SM cenimas, prawie 400 jednostek kołowrotu.

 

W lipcu 2014 r. Turboo zbudowało jedną większą fabrykę w mieście Dongguan, o powierzchni prawie 4000 metrów kwadratowych, do standardowej produkcji, z 70 sztabami, która specjalizuje się w badaniach i rozwoju, produkcji, sprzedaży i usługach w zakresie automatyki bram w Chinach.A potem nawiązaliśmy współpracę z wieloma dużymi firmami

 

W październiku 2014 roku, wraz z ciągłym rozwojem działu sprzedaży, przenieśliśmy się do nowego budynku biurowego i zaczęliśmy budować jedną większą fabrykę do produkcji produktów na zamówienie, razem z działem badawczo-rozwojowym.

 

W listopadzie 2016 mamy jedną fabrykę o powierzchni 10 000 ㎡ zlokalizowaną w mieście Shenzhen, z prawie 300 m2 laboratorium.
W zespole badawczo-rozwojowym jest ponad 50 pracowników, ponad 150 patentów dotyczących technologii i projektowania.Gwarantuje to Turboo dostarczanie wysokiej jakości produktów i dobrą obsługę serwisową.

 

W 2020 r. Turboo zbudowało kolejną fabrykę o wartości 10 000 ㎡ w mieście Fuzhou, aby sprostać potrzebom rynku.

 

Teraz Turboo zyskało bardzo dobrą reputację w branży oraz zaufanie wśród klientów i partnerów

 

Chiny Turboo Automation Co., Ltd profil firmy 0Chiny Turboo Automation Co., Ltd profil firmy 1

Usługa

TURBOO od lat realizuje nowoczesny sposób zarządzania przedsiębiorstwem, efektywny sposób rozwoju produktów oraz rygorystyczny system kontroli jakości, co sprawia, że ​​produkty i usługi TURBOO nieprzerwanie znajdują się na szczycie rankingu. Specjalistyczną wiedzę i umiejętności wnosi do TURBOO każdy członek zespołu , który umożliwia firmie TURBOO produkcję i oferowanie szerokiej gamy doskonałej automatyki bramowej od kołowrotu trójnożnego, bramki z klapą, bramki wahadłowej, kołowrotu pełnej wysokości, blokady drogowej wszelkiego rodzaju bram samochodowych itp. elektronicznych rozwiązań zabezpieczających.

Chiny Turboo Automation Co., Ltd profil firmy 0

 

Nasz zespół

Chwała jest świadkiem ciężkiej pracy Turboo, sukces inspiruje nas do robienia postępów.Silna siła marki i doskonała obsługa klienta sprawiają, że Turboo eksportuje do ponad 150 krajów zamorskich, dostarczając rozwiązania inteligentnych bramek obrotowych dla różnych klientów na całym świecie.

Chiny Turboo Automation Co., Ltd profil firmy 0

Zostaw wiadomość