Linia produkcyjna

TURBOO Automation Co. LTD jest przedsiębiorstwem high-tech, które od 2006 roku specjalizuje się w bramkach obrotowych. Jest to TOP 3 producent automatycznych bramek z bramkami obrotowymi w Chinach.
 

Posiadamy własną fabrykę o powierzchni 20000 metrów kwadratowych w mieście Shenzhen, laboratorium o powierzchni prawie 500 metrów kwadratowych, salon wystawowy o powierzchni 400 metrów kwadratowych.Istnieje ponad 150 patentów dotyczących techniki i projektowania.Gwarantuje to Turboo dostarczanie wysokiej jakości bramek z bramkami obrotowymi i dobrą obsługę serwisową.

 

Turboo Automation Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 0

 

 

OEM / ODM

Specjalistyczna wiedza i umiejętności są wnoszone do TURBOO przez każdego członka zespołu, co umożliwia TURBOO produkcję i oferowanie szerokiej gamy doskonałej automatyki bramowej od kołowrotu trójnożnego, szlabanu klapowego, szlabanu wahadłowego, kołowrotu pełnej wysokości, blokady drogowej. rodzaje bram samochodowych itp. elektroniczne rozwiązania zabezpieczające i rozwiązanie OEM / ODM.

 

Turboo Automation Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 0

 

R & D

Firma TURBOO zawsze była zaangażowana w badania, rozwój i innowacje nowych produktów oraz nieustanne dążenie do jakości tradycyjnych produktów.W październiku 2016 roku firma osobno utworzyła centrum badawczo-rozwojowe Turboo Automation, z powierzchnią biurową przekraczającą 1500 m2 oraz istniejącym personelem badawczo-rozwojowym i innym powiązanym z ponad 50 osobami, jednocześnie posiadamy laboratoria, badania pokoje i profesjonalne centra jakości.Silna siła badań i rozwoju sprawia, że ​​Turboo ma możliwość szybkiego dostosowywania przez klientów oraz bardziej jednolitej i stabilnej standaryzacji form produktu, znacznie więcej niż ich odpowiedniki około 5000000 razy i zapewnia większe bezpieczeństwo. Wygraliśmy prawie sto patentów, z Certyfikat CE Unii Europejskiej.

 

Turboo Automation Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 0

 

 

 

Zostaw wiadomość