|
|
| Nazwa marki: | Turboo |
| Numer modelu: | B325 |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | negotiable |
| Czas dostawy: | 7-15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T, L/C |
Szybkość bramki skręty półautomatyczne drzwi wejściowe skręty licznika
1Wysokie bramy barierowe są kompaktowymi i opłacalnymi rozwiązaniami wejściowymi.
2Korpus wykonany jest z szczotkowanej stali nierdzewnej, która jest solidna, sztywna, antyrostyczna i trwała.
3Można go zintegrować z dowolnym systemem kontroli dostępu (np. Urządzenie RFID, przycisk, odcisk palca i urządzenie biometryczne)
4W nagłych wypadkach, brama wysokiego zawieszenia spadnie, gdy wyłączymy zasilanie.
5Jest odpowiedni dla wszystkich miejsc.
| Model | B325 |
| Wymiar | 1500x100x980 mm |
| Czas pracy | 0.2s |
| Szerokość przejścia | 900 mm |
| Wskaźnik zdań | 35p/m |
| Zasilanie | 100 ~ 240 V |
| Napięcie robocze | 24v |
| Materiał do ramienia | 10 mm akrylowe |
| Częstotliwość | 50~60hz |
| MCBF | 30,000,000 Cyklów |
| Czujnik podczerwieni | 12 par |
| Jednostka napędowa | Silnik serwo bez szczotki + sprzęgło |
| Waga netto | 85 kg |
| Waga brutto | 103 kg |
Cechy i korzyści
* Alarm pożarowy podłączenia wsparcia
* Funkcja otwierania w przypadku wyłączenia
* Żywotność 5-8 lat
* Wielokrotne inteligentne przeciwzaciski
* Wsparcie alarmu dźwiękowego i świetlnego
* Zapewnić wskazówki w zakresie konserwacji
Tryby działania
* Karoseria ze stali nierdzewnej 304
* Wysoka trwałość części przemysłowych
* Zaawansowane inteligentne sterowanie inteligentna płyta główna
* Wszystkie bieganie jest ciche bez hałasu i wstrząsu
* Wszystkie wsparcie widoku i funkcji dostosowane
Zastosowanie produktu
![]()
![]()
![]()
|
| Nazwa marki: | Turboo |
| Numer modelu: | B325 |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | negotiable |
| Szczegóły opakowania: | Drewniana walizka |
| Warunki płatności: | T/T, L/C |
Szybkość bramki skręty półautomatyczne drzwi wejściowe skręty licznika
1Wysokie bramy barierowe są kompaktowymi i opłacalnymi rozwiązaniami wejściowymi.
2Korpus wykonany jest z szczotkowanej stali nierdzewnej, która jest solidna, sztywna, antyrostyczna i trwała.
3Można go zintegrować z dowolnym systemem kontroli dostępu (np. Urządzenie RFID, przycisk, odcisk palca i urządzenie biometryczne)
4W nagłych wypadkach, brama wysokiego zawieszenia spadnie, gdy wyłączymy zasilanie.
5Jest odpowiedni dla wszystkich miejsc.
| Model | B325 |
| Wymiar | 1500x100x980 mm |
| Czas pracy | 0.2s |
| Szerokość przejścia | 900 mm |
| Wskaźnik zdań | 35p/m |
| Zasilanie | 100 ~ 240 V |
| Napięcie robocze | 24v |
| Materiał do ramienia | 10 mm akrylowe |
| Częstotliwość | 50~60hz |
| MCBF | 30,000,000 Cyklów |
| Czujnik podczerwieni | 12 par |
| Jednostka napędowa | Silnik serwo bez szczotki + sprzęgło |
| Waga netto | 85 kg |
| Waga brutto | 103 kg |
Cechy i korzyści
* Alarm pożarowy podłączenia wsparcia
* Funkcja otwierania w przypadku wyłączenia
* Żywotność 5-8 lat
* Wielokrotne inteligentne przeciwzaciski
* Wsparcie alarmu dźwiękowego i świetlnego
* Zapewnić wskazówki w zakresie konserwacji
Tryby działania
* Karoseria ze stali nierdzewnej 304
* Wysoka trwałość części przemysłowych
* Zaawansowane inteligentne sterowanie inteligentna płyta główna
* Wszystkie bieganie jest ciche bez hałasu i wstrząsu
* Wszystkie wsparcie widoku i funkcji dostosowane
Zastosowanie produktu
![]()
![]()
![]()