|
|
| Nazwa marki: | Turboo |
| Numer modelu: | B325 |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | negotiable |
| Czas dostawy: | 7 dni roboczych |
| Warunki płatności: | L/C, T/T |
Gorąca sprzedaż Kontrola dostępu Wrota zwrotne Wysokiej jakości Elegantne
Turbo swingowy zwrotnik to wysokiej wydajności brama do kontroli dostępu dla pieszych.siłownia, muzeum, stacja, biblioteka i fabryka itp.,z bezpiecznym i wydajnym,inteligentnym użytkowaniem,wysoką jakością,trwałym i trwałym. Zbiera doświadczenie branżowe i mądrość pracowników w jednym przez wiele lat,zapewnienie użytkownikom kompletnego rozwiązania produktu i szybkie tworzenie wysokiej jakości produktów kanałowych.Trzymamy się klienta jako centrum, trzymamy się ostrożnie, aby zapewnić użytkownikom wysokiej jakości produkty
B302A są zaprojektowane w celu zwiększenia bezpieczeństwa i optymalizacji siły roboczej w punktach wejścia.Są proste w instalacji.Produkty mogą być szeroko stosowane w następujących zastosowaniach, takich jak przedsiębiorstwa przemysłowe, ogród, biura, sklepy, muzea,urządzenia bezpieczeństwa, więzienia, elektrownie jądrowe lotnisko, linie kolejowe, porty morskie, centra wystawowe, ośrodki narciarskie, fitness i inne dziedziny.
Nasze zasilanie jest najlepszą marką z Tajwanu ¥ Mingwei ¥
| Wielkość | 1500*100*980 mm |
| Czujnik | 12 par |
| Wskaźnik zdań | 40 p/m |
| Szerokość przejścia | 600-900 mm |
| Napięcie wejściowe | 100 V ~ 240 V |
| Rodzaj silnika | 24V DC bez szczotek |
| Środowisko | -20~+70°C |
| Moc silnika | 100w |
![]()
![]()
![]()
|
| Nazwa marki: | Turboo |
| Numer modelu: | B325 |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | negotiable |
| Szczegóły opakowania: | Drewniane etui |
| Warunki płatności: | L/C, T/T |
Gorąca sprzedaż Kontrola dostępu Wrota zwrotne Wysokiej jakości Elegantne
Turbo swingowy zwrotnik to wysokiej wydajności brama do kontroli dostępu dla pieszych.siłownia, muzeum, stacja, biblioteka i fabryka itp.,z bezpiecznym i wydajnym,inteligentnym użytkowaniem,wysoką jakością,trwałym i trwałym. Zbiera doświadczenie branżowe i mądrość pracowników w jednym przez wiele lat,zapewnienie użytkownikom kompletnego rozwiązania produktu i szybkie tworzenie wysokiej jakości produktów kanałowych.Trzymamy się klienta jako centrum, trzymamy się ostrożnie, aby zapewnić użytkownikom wysokiej jakości produkty
B302A są zaprojektowane w celu zwiększenia bezpieczeństwa i optymalizacji siły roboczej w punktach wejścia.Są proste w instalacji.Produkty mogą być szeroko stosowane w następujących zastosowaniach, takich jak przedsiębiorstwa przemysłowe, ogród, biura, sklepy, muzea,urządzenia bezpieczeństwa, więzienia, elektrownie jądrowe lotnisko, linie kolejowe, porty morskie, centra wystawowe, ośrodki narciarskie, fitness i inne dziedziny.
Nasze zasilanie jest najlepszą marką z Tajwanu ¥ Mingwei ¥
| Wielkość | 1500*100*980 mm |
| Czujnik | 12 par |
| Wskaźnik zdań | 40 p/m |
| Szerokość przejścia | 600-900 mm |
| Napięcie wejściowe | 100 V ~ 240 V |
| Rodzaj silnika | 24V DC bez szczotek |
| Środowisko | -20~+70°C |
| Moc silnika | 100w |
![]()
![]()
![]()