|
|
| Nazwa marki: | Turboo |
| Numer modelu: | EF3213 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | negotiable |
| Czas dostawy: | 7-10 DNI |
| Warunki płatności: | L/C, T/T |
Bramka obrotowa typu Speed Gate do budynków biurowych, zasilanie AC100-240V
Szybka bramka obrotowa zapewnia niezawodny i wydajny sposób na zapewnienie dostępu do każdej strefy budynku tylko autoryzowanym użytkownikom. Ta obrotowa bramka wahadłowa to atrakcyjna bramka kontroli dostępu, która z łatwością radzi sobie z dużym natężeniem ruchu i trudnymi warunkami. Kompaktowa konstrukcja ułatwia tworzenie wielotorowych konfiguracji, a różnorodność kolorów pozwala idealnie dopasować bramkę do lobby lub identyfikacji wizualnej firmy.
Parametry
| Numer modelu: | EF3213 |
| Rozmiar produktu: | 600*130*980mm |
| Szerokość przejścia: | 600-900mm |
| Grubość: | 1.5mm |
| Materiał: | stal walcowana na zimno z malowaniem 1.5mm |
| Czujnik podczerwieni: | 6 par |
| Przepustowość: | 35 os./min |
| Zasilanie: | 100-240V(AC) |
| Napięcie robocze: | 24V(DC) |
| Częstotliwość: | 50-60Hz |
| Temperatura pracy: | -25 do +70 ℃ |
| MCBF: | 10 000 000 cykli |
1. 90% procesów produkcyjnych jest opracowywanych przez nas samych, dzięki czemu możemy kontrolować koszty i odpowiednio oferować konkurencyjne ceny.
2. Używamy stali nierdzewnej Baoxin, najlepszej marki w Chinach.
3. Nasze zasilacze to najlepsze marki z Tajwanu: “Mingwell” lub “Fujia”.
4. Używamy kleju 3M importowanego z Ameryki zamiast kleju do szkła, którego używają inni konkurenci.
5. Używamy pasów niemieckiej firmy “Optibelt” i amerykańskiej firmy “Gates”.
![]()
Funkcje i cechy:
|
| Nazwa marki: | Turboo |
| Numer modelu: | EF3213 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | negotiable |
| Szczegóły opakowania: | Pakiet drewnianej skrzynki |
| Warunki płatności: | L/C, T/T |
Bramka obrotowa typu Speed Gate do budynków biurowych, zasilanie AC100-240V
Szybka bramka obrotowa zapewnia niezawodny i wydajny sposób na zapewnienie dostępu do każdej strefy budynku tylko autoryzowanym użytkownikom. Ta obrotowa bramka wahadłowa to atrakcyjna bramka kontroli dostępu, która z łatwością radzi sobie z dużym natężeniem ruchu i trudnymi warunkami. Kompaktowa konstrukcja ułatwia tworzenie wielotorowych konfiguracji, a różnorodność kolorów pozwala idealnie dopasować bramkę do lobby lub identyfikacji wizualnej firmy.
Parametry
| Numer modelu: | EF3213 |
| Rozmiar produktu: | 600*130*980mm |
| Szerokość przejścia: | 600-900mm |
| Grubość: | 1.5mm |
| Materiał: | stal walcowana na zimno z malowaniem 1.5mm |
| Czujnik podczerwieni: | 6 par |
| Przepustowość: | 35 os./min |
| Zasilanie: | 100-240V(AC) |
| Napięcie robocze: | 24V(DC) |
| Częstotliwość: | 50-60Hz |
| Temperatura pracy: | -25 do +70 ℃ |
| MCBF: | 10 000 000 cykli |
1. 90% procesów produkcyjnych jest opracowywanych przez nas samych, dzięki czemu możemy kontrolować koszty i odpowiednio oferować konkurencyjne ceny.
2. Używamy stali nierdzewnej Baoxin, najlepszej marki w Chinach.
3. Nasze zasilacze to najlepsze marki z Tajwanu: “Mingwell” lub “Fujia”.
4. Używamy kleju 3M importowanego z Ameryki zamiast kleju do szkła, którego używają inni konkurenci.
5. Używamy pasów niemieckiej firmy “Optibelt” i amerykańskiej firmy “Gates”.
![]()
Funkcje i cechy: