|
|
| Nazwa marki: | Turboo |
| Numer modelu: | EF3213 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | negotiable |
| Czas dostawy: | 7-15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T, L/C |
Kompaktowa, wysokiej klasy, ultracienka bramka obrotowa z klapą wahadłową, kontrola dostępu RFID
Funkcje i zalety
Bramka szybkiego dostępu to najwłaściwszy wybór do stosowania w, szczególnie w wejściach głównych, bankach, wszędzie tam, gdzie potrzebny jest luksusowy, cenny i prestiżowy wizerunek. Możliwe jest przełączanie dwukierunkowe. Wszystkie rodzaje urządzeń kontroli transmisji, takie jak czytniki kart, czytniki linii papilarnych lub rozpoznawanie twarzy, mogą być zintegrowane z obrotnicą za pomocą styku bezpotencjałowego. Skrzydła bramki szybkiego dostępu poruszają się szybko dzięki silnikowi. Elementy metalowe wykonane ze stali nierdzewnej (304 AISI), a także skrzydła i blat wykonane z hartowanego szkła o grubości 10 mm.
Szybka obrotnica oferuje niezawodną i wydajną metodę zapewnienia, że tylko autoryzowani użytkownicy mają dostęp do każdego obszaru budynku. Ta bramka wahadłowa to atrakcyjna obrotnica kontroli dostępu, która z łatwością radzi sobie z dużym natężeniem ruchu i trudnymi warunkami użytkowania. Kompaktowa jednostka ułatwia tworzenie wielopasmowych konfiguracji, a różnorodność kolorów pozwala idealnie dopasować tę obrotnicę do Twojego lobby lub identyfikacji wizualnej marki.
Komunikacja
Styk bezpotencjałowy z impulsem 12 V lub 24 V
Komunikacja Rs485 lub Tcp-lp z komputerem
| Dane techniczne | EF3213 |
| Szerokość przejścia | 600~900mm |
| Wydajność | 35-40 osób/minutę |
| Zasilanie | 100-240V |
| Napięcie robocze | 24V |
| Czas otwarcia | 0.2S |
| Częstotliwość | 50-60hz |
| Poziom ochrony | 44ip |
| Temperatura pracy | -25~+70°C |
| Wymiary | 600*130*980mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
|
| Nazwa marki: | Turboo |
| Numer modelu: | EF3213 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | negotiable |
| Szczegóły opakowania: | opakowanie z drewnianym pudełkiem |
| Warunki płatności: | T/T, L/C |
Kompaktowa, wysokiej klasy, ultracienka bramka obrotowa z klapą wahadłową, kontrola dostępu RFID
Funkcje i zalety
Bramka szybkiego dostępu to najwłaściwszy wybór do stosowania w, szczególnie w wejściach głównych, bankach, wszędzie tam, gdzie potrzebny jest luksusowy, cenny i prestiżowy wizerunek. Możliwe jest przełączanie dwukierunkowe. Wszystkie rodzaje urządzeń kontroli transmisji, takie jak czytniki kart, czytniki linii papilarnych lub rozpoznawanie twarzy, mogą być zintegrowane z obrotnicą za pomocą styku bezpotencjałowego. Skrzydła bramki szybkiego dostępu poruszają się szybko dzięki silnikowi. Elementy metalowe wykonane ze stali nierdzewnej (304 AISI), a także skrzydła i blat wykonane z hartowanego szkła o grubości 10 mm.
Szybka obrotnica oferuje niezawodną i wydajną metodę zapewnienia, że tylko autoryzowani użytkownicy mają dostęp do każdego obszaru budynku. Ta bramka wahadłowa to atrakcyjna obrotnica kontroli dostępu, która z łatwością radzi sobie z dużym natężeniem ruchu i trudnymi warunkami użytkowania. Kompaktowa jednostka ułatwia tworzenie wielopasmowych konfiguracji, a różnorodność kolorów pozwala idealnie dopasować tę obrotnicę do Twojego lobby lub identyfikacji wizualnej marki.
Komunikacja
Styk bezpotencjałowy z impulsem 12 V lub 24 V
Komunikacja Rs485 lub Tcp-lp z komputerem
| Dane techniczne | EF3213 |
| Szerokość przejścia | 600~900mm |
| Wydajność | 35-40 osób/minutę |
| Zasilanie | 100-240V |
| Napięcie robocze | 24V |
| Czas otwarcia | 0.2S |
| Częstotliwość | 50-60hz |
| Poziom ochrony | 44ip |
| Temperatura pracy | -25~+70°C |
| Wymiary | 600*130*980mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()