| Nazwa marki: | Turboo |
| Numer modelu: | LA2218 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | negotiable |
| Czas dostawy: | 7-15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | Akredytywa, T/T |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Rozmiar | 600 × 300 × 980 (mm) |
| Obudowa | Pokrywa górna: stop aluminium 8 mm Obudowa: stop aluminium 3 mm |
| Mechanizm | Mechanizm: bramka obrotowa bezszczotkowa Panel drzwi: przezroczyste akryl 15 mm Przejście: 550 mm |
| Sterowanie elektroniczne | Płyta sterująca: bezszczotkowa płyta sterująca Silnik: bezszczotkowy DC 30K 40W Czujnik IR: 6 par Wyłącznik powietrzny: 2P |
| Zasilacz | 24V 150W |
| Akcesoria | Kabel połączeniowy: 5m Czarny terminal MX3.0 na obu końcach Kabel sieciowy: 5m Oba końce z kryształowymi końcówkami |
| Opakowanie | Bawełna perłowa: w pełni otulona bawełna ochronna Karton: 660 × 360 × 1020 |
| Nazwa marki: | Turboo |
| Numer modelu: | LA2218 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | negotiable |
| Szczegóły opakowania: | Pakiet drewnianej skrzynki |
| Warunki płatności: | Akredytywa, T/T |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Rozmiar | 600 × 300 × 980 (mm) |
| Obudowa | Pokrywa górna: stop aluminium 8 mm Obudowa: stop aluminium 3 mm |
| Mechanizm | Mechanizm: bramka obrotowa bezszczotkowa Panel drzwi: przezroczyste akryl 15 mm Przejście: 550 mm |
| Sterowanie elektroniczne | Płyta sterująca: bezszczotkowa płyta sterująca Silnik: bezszczotkowy DC 30K 40W Czujnik IR: 6 par Wyłącznik powietrzny: 2P |
| Zasilacz | 24V 150W |
| Akcesoria | Kabel połączeniowy: 5m Czarny terminal MX3.0 na obu końcach Kabel sieciowy: 5m Oba końce z kryształowymi końcówkami |
| Opakowanie | Bawełna perłowa: w pełni otulona bawełna ochronna Karton: 660 × 360 × 1020 |