| Nazwa marki: | Turboo |
| Numer modelu: | ES1216 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | negotiable |
| Czas dostawy: | 7-15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | Akredytywa, T/T |
| Wymiary | 1400 × 160 × 980 mm |
| Materiał | SUS304 ze stali nierdzewnej (górna: 1,2 mm / ciało: 0,9 mm) |
| Panel drzwiowy | 15 mm przezroczyste akrylowe z oświetleniem RGB |
| System ruchu | Mechanizm bramkowy z płaszczem barierowym |
| Kontroler | 1v2 tabliczka sterująca bez szczotek |
| Czujniki IR | 6 par |
| Zasilanie | 24V 150W |
| Stawka przejazdu | 35-50 osób na minutę |
| Ocena IP | IP4X |
| Wilgotność operacyjna | ≤ 90% (bez kondensacji) |
| Nazwa marki: | Turboo |
| Numer modelu: | ES1216 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | negotiable |
| Szczegóły opakowania: | Pakiet drewnianej skrzynki |
| Warunki płatności: | Akredytywa, T/T |
| Wymiary | 1400 × 160 × 980 mm |
| Materiał | SUS304 ze stali nierdzewnej (górna: 1,2 mm / ciało: 0,9 mm) |
| Panel drzwiowy | 15 mm przezroczyste akrylowe z oświetleniem RGB |
| System ruchu | Mechanizm bramkowy z płaszczem barierowym |
| Kontroler | 1v2 tabliczka sterująca bez szczotek |
| Czujniki IR | 6 par |
| Zasilanie | 24V 150W |
| Stawka przejazdu | 35-50 osób na minutę |
| Ocena IP | IP4X |
| Wilgotność operacyjna | ≤ 90% (bez kondensacji) |