| Nazwa marki: | Turboo |
| Numer modelu: | EF3213L |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | negotiable |
| Czas dostawy: | 7-15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | Akredytywa, T/T |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Rozmiar | 1200 × 130 × 980 (mm) |
| Materiał | 1,5 mm SPCC z powłoką proszkową |
| Mechanizm | Mechanizm: Bezszczotkowa bramka obrotowa Panel drzwi: 10 mm przezroczysty akryl Przejście: 600-900 mm |
| Sterowanie elektroniczne | Płyta sterująca: Bezszczotkowa standardowa płyta 1V2 Silnik: Bezszczotkowy DC 60K 40W Czujnik IR: 6 par |
| Zasilanie | 24V 150W |
| Przepustowość | 35-50 osób/minutę |
| IP | IP4X |
| Nazwa marki: | Turboo |
| Numer modelu: | EF3213L |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | negotiable |
| Szczegóły opakowania: | Pakiet drewnianej skrzynki |
| Warunki płatności: | Akredytywa, T/T |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Rozmiar | 1200 × 130 × 980 (mm) |
| Materiał | 1,5 mm SPCC z powłoką proszkową |
| Mechanizm | Mechanizm: Bezszczotkowa bramka obrotowa Panel drzwi: 10 mm przezroczysty akryl Przejście: 600-900 mm |
| Sterowanie elektroniczne | Płyta sterująca: Bezszczotkowa standardowa płyta 1V2 Silnik: Bezszczotkowy DC 60K 40W Czujnik IR: 6 par |
| Zasilanie | 24V 150W |
| Przepustowość | 35-50 osób/minutę |
| IP | IP4X |