|
|
| Nazwa marki: | Turboo |
| Numer modelu: | L129 |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | negotiable |
| Czas dostawy: | 7 dni |
| Warunki płatności: | L/C, T/T |
Elektromechaniczny mechanizm obrotowy tripodu dla kołowrotu trójnożnego
Kołowroty trójnożne L129, wykonane ze stali nierdzewnej w nowoczesnym stylu, przeznaczone do użytku zewnętrznego bez zadaszenia. Mogą stanowić eleganckie i bezpieczne rozwiązanie do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, takich jak stadiony i areny, zabezpieczenia obwodowe i wewnętrzne, parki rozrywki i rekreacyjne, kontrola tłumu w sklepach, pobieranie opłat za przejazd w transporcie publicznym i kontrola dostępu do lobby.
| Numer modelu: | L129 |
| Rozmiar produktu: | 1000*230*960mm |
| Szerokość przejścia: | 550mm |
| Waga netto: | 26kg |
| Grubość: | Korpus 0,8 mm + pokrywa górna 1 mm |
| Materiał: | SUS304 |
| Materiał ramienia: | 0,9 mm SUS304 |
| Przepustowość: | 35 osób/min |
| Zasilanie: | 24V 50W |
| Częstotliwość: | 50-60 Hz |
| Temperatura pracy: | -25 do +70 °C |
1. 90% procesów produkcyjnych jest opracowywanych przez nas samych, dzięki czemu możemy kontrolować koszty i odpowiednio oferować konkurencyjne ceny.
2. Używamy stali nierdzewnej Baoxin, najlepszej marki w Chinach.
3. Nasze zasilacze to najlepsze marki z Tajwanu: „Mingwei” lub „Fujia”.
4. Używamy kleju 3M importowanego z Ameryki zamiast kleju szklarskiego, którego używają inni konkurenci.
5. Niemiecki „Optibelt” i amerykański „Gates” to paski, których teraz używamy.
6. Nasze wskaźniki LED są importowane z amerykańskiej firmy Bridgelux i tajwańskich chipów LED Epistar.
![]()
![]()
![]()
|
| Nazwa marki: | Turboo |
| Numer modelu: | L129 |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | negotiable |
| Szczegóły opakowania: | Pakiet drewnianej skrzynki |
| Warunki płatności: | L/C, T/T |
Elektromechaniczny mechanizm obrotowy tripodu dla kołowrotu trójnożnego
Kołowroty trójnożne L129, wykonane ze stali nierdzewnej w nowoczesnym stylu, przeznaczone do użytku zewnętrznego bez zadaszenia. Mogą stanowić eleganckie i bezpieczne rozwiązanie do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, takich jak stadiony i areny, zabezpieczenia obwodowe i wewnętrzne, parki rozrywki i rekreacyjne, kontrola tłumu w sklepach, pobieranie opłat za przejazd w transporcie publicznym i kontrola dostępu do lobby.
| Numer modelu: | L129 |
| Rozmiar produktu: | 1000*230*960mm |
| Szerokość przejścia: | 550mm |
| Waga netto: | 26kg |
| Grubość: | Korpus 0,8 mm + pokrywa górna 1 mm |
| Materiał: | SUS304 |
| Materiał ramienia: | 0,9 mm SUS304 |
| Przepustowość: | 35 osób/min |
| Zasilanie: | 24V 50W |
| Częstotliwość: | 50-60 Hz |
| Temperatura pracy: | -25 do +70 °C |
1. 90% procesów produkcyjnych jest opracowywanych przez nas samych, dzięki czemu możemy kontrolować koszty i odpowiednio oferować konkurencyjne ceny.
2. Używamy stali nierdzewnej Baoxin, najlepszej marki w Chinach.
3. Nasze zasilacze to najlepsze marki z Tajwanu: „Mingwei” lub „Fujia”.
4. Używamy kleju 3M importowanego z Ameryki zamiast kleju szklarskiego, którego używają inni konkurenci.
5. Niemiecki „Optibelt” i amerykański „Gates” to paski, których teraz używamy.
6. Nasze wskaźniki LED są importowane z amerykańskiej firmy Bridgelux i tajwańskich chipów LED Epistar.
![]()
![]()
![]()