|
|
| Nazwa marki: | Turboo |
| Numer modelu: | L129 |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | Negotiate |
| Czas dostawy: | 5-7 dni |
| Warunki płatności: | L/C, T/T |
RFID IC Card ID Card SUS304 AC100-240V 550mm Przejście szerokość talii wysoki statyp skrętek bramy dostępu
L129 Trójkowa brama obrotowa to kanał bramowy o prostym kształcie, wysokiej wydajności kosztowej, wysokim bezpieczeństwie i niezawodności, który może skutecznie realizować pojedynczy przejście.Głowa zamka i sztabka zamkowa trójstopowej bramy zwrotnej wykonane są ze stali nierdzewnej 304, a sztabka zamkowa i głowica zamkowa są spawane równomiernie, piękne, nie łatwo spadają,Dust-proof i wodoodporne zdolności,ma wielką adaptacyjność do środowiska, nadaje się do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz.
| Numer modelu: | L129 |
| Rozmiar produktu: | 1000*230*960 mm |
| Szerokość przejścia: | 550 mm |
| Waga netto: | 26 kg |
| Gęstość: | Korpus 0,8 mm + górna pokrywa 1 mm |
| Materiał: | SUS304 |
| Czujnik podczerwieni: | NA |
| Wskaźnik przepustowości: | 30-35p/m |
| Zasilanie: | 24V 50W |
| Częstotliwość: | 50-60 Hz |
| Temperatura pracy: | -25 do +70 °C |
| Czas odblokowania: | 0.2s |
Wymagania dotyczące:
1. Jedno przejście w ustawionym kierunku
2. Dwu kierunkowy pojedynczy przejście
3Wolny przejazd w wyznaczonym kierunku.
4Zawsze wolny lub zamknięty.
![]()
![]()
![]()
|
| Nazwa marki: | Turboo |
| Numer modelu: | L129 |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | Negotiate |
| Szczegóły opakowania: | Drewniane pudełko |
| Warunki płatności: | L/C, T/T |
RFID IC Card ID Card SUS304 AC100-240V 550mm Przejście szerokość talii wysoki statyp skrętek bramy dostępu
L129 Trójkowa brama obrotowa to kanał bramowy o prostym kształcie, wysokiej wydajności kosztowej, wysokim bezpieczeństwie i niezawodności, który może skutecznie realizować pojedynczy przejście.Głowa zamka i sztabka zamkowa trójstopowej bramy zwrotnej wykonane są ze stali nierdzewnej 304, a sztabka zamkowa i głowica zamkowa są spawane równomiernie, piękne, nie łatwo spadają,Dust-proof i wodoodporne zdolności,ma wielką adaptacyjność do środowiska, nadaje się do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz.
| Numer modelu: | L129 |
| Rozmiar produktu: | 1000*230*960 mm |
| Szerokość przejścia: | 550 mm |
| Waga netto: | 26 kg |
| Gęstość: | Korpus 0,8 mm + górna pokrywa 1 mm |
| Materiał: | SUS304 |
| Czujnik podczerwieni: | NA |
| Wskaźnik przepustowości: | 30-35p/m |
| Zasilanie: | 24V 50W |
| Częstotliwość: | 50-60 Hz |
| Temperatura pracy: | -25 do +70 °C |
| Czas odblokowania: | 0.2s |
Wymagania dotyczące:
1. Jedno przejście w ustawionym kierunku
2. Dwu kierunkowy pojedynczy przejście
3Wolny przejazd w wyznaczonym kierunku.
4Zawsze wolny lub zamknięty.
![]()
![]()
![]()