|
|
| Nazwa marki: | Turboo |
| Numer modelu: | LV129 |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | negotiable |
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
| Warunki płatności: | L/C, T/T |
Półautomatyczny system kontroli dostępu RFID z obrotowym statywem, obrotowy barierowy z 3 ramionami
Bramki obrotowe statywowe oferują niezawodny i wydajny sposób zapewnienia, że tylko autoryzowani użytkownicy mają dostęp do każdego obszaru budynku.Bramka obrotowa z opadającymi ramionami LV129 to atrakcyjna bramka obrotowa statywowa, która z łatwością radzi sobie z dużym natężeniem ruchu i trudnymi warunkami. Kompaktowa jednostka ułatwia budowę wielotorowego systemu, a różnorodność kolorów pozwala idealnie dopasować tę bramkę do Twojego lobby lub identyfikacji wizualnej.
| Numer modelu: | LV129 |
| Rozmiar produktu: | 480*230*960mm |
| Szerokość przejścia: | 550mm |
| Waga netto: | 23kg |
| Materiał: | Korpus 0,8 mm + pokrywa górna 1 mm 304 SUS |
| Mechanizm: | Formowana bramka obrotowa statywowa zapobiegająca przechodzeniu w parach |
| Przepustowość: | 30-35 osób/min |
| Zasilanie: | 24V 50W |
| Napięcie robocze: | 24V (DC) |
| Maksymalne zużycie energii: | 35W |
| Częstotliwość: | 50-60 Hz |
| Temperatura pracy: | -25 do +70 °C |
| Czas odblokowania: | 0,2 s |
TRYBY PRACY
1. Przejście jednokierunkowe w ustawionym kierunku
2. Przejście dwukierunkowe
3. Swobodne przejście w ustawionym kierunku
4. Zawsze otwarte lub zablokowane
MATERIAŁY
1. Obudowa: Wykonana ze stali nierdzewnej AISI 304 lub AISI316
2. Ramiona barierowe - akryl, PC, rama ze stali nierdzewnej.
![]()
![]()
![]()
![]()
|
| Nazwa marki: | Turboo |
| Numer modelu: | LV129 |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | negotiable |
| Szczegóły opakowania: | drewniane pudło |
| Warunki płatności: | L/C, T/T |
Półautomatyczny system kontroli dostępu RFID z obrotowym statywem, obrotowy barierowy z 3 ramionami
Bramki obrotowe statywowe oferują niezawodny i wydajny sposób zapewnienia, że tylko autoryzowani użytkownicy mają dostęp do każdego obszaru budynku.Bramka obrotowa z opadającymi ramionami LV129 to atrakcyjna bramka obrotowa statywowa, która z łatwością radzi sobie z dużym natężeniem ruchu i trudnymi warunkami. Kompaktowa jednostka ułatwia budowę wielotorowego systemu, a różnorodność kolorów pozwala idealnie dopasować tę bramkę do Twojego lobby lub identyfikacji wizualnej.
| Numer modelu: | LV129 |
| Rozmiar produktu: | 480*230*960mm |
| Szerokość przejścia: | 550mm |
| Waga netto: | 23kg |
| Materiał: | Korpus 0,8 mm + pokrywa górna 1 mm 304 SUS |
| Mechanizm: | Formowana bramka obrotowa statywowa zapobiegająca przechodzeniu w parach |
| Przepustowość: | 30-35 osób/min |
| Zasilanie: | 24V 50W |
| Napięcie robocze: | 24V (DC) |
| Maksymalne zużycie energii: | 35W |
| Częstotliwość: | 50-60 Hz |
| Temperatura pracy: | -25 do +70 °C |
| Czas odblokowania: | 0,2 s |
TRYBY PRACY
1. Przejście jednokierunkowe w ustawionym kierunku
2. Przejście dwukierunkowe
3. Swobodne przejście w ustawionym kierunku
4. Zawsze otwarte lub zablokowane
MATERIAŁY
1. Obudowa: Wykonana ze stali nierdzewnej AISI 304 lub AISI316
2. Ramiona barierowe - akryl, PC, rama ze stali nierdzewnej.
![]()
![]()
![]()
![]()