|
|
| Nazwa marki: | Turboo |
| Numer modelu: | L129 |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | negotiable |
| Czas dostawy: | 10 dni |
| Warunki płatności: | L/C, T/T |
Półautomatyczna dwukierunkowa obrotowa bramka obrotowa z czytnikiem kodów kreskowych
Bramka obrotowa L129 to kanał bramy o prostym kształcie, wysokiej opłacalności, wysokim poziomie bezpieczeństwa i niezawodności, która może skutecznie realizować pojedyncze przejście. Głowica blokująca i drążek blokujący bramki obrotowej wykonane są ze stali nierdzewnej 304, a drążek blokujący i głowica blokująca są spawane równomiernie, pięknie, niełatwo odpadają. Zdolność pyłoszczelna i wodoodporna, ma dużą zdolność adaptacji do środowiska, nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz.
| Numer modelu: | L129 |
| Rozmiar produktu: | 1000*230*960mm |
| Szerokość przejścia: | 550mm |
| Waga netto: | 26kg |
| Grubość: | Korpus 0,8 mm + Pokrywa górna 1 mm |
| Materiał: | SUS304 |
| Materiał ramienia: | 0,9 mm SUS304 |
| Przepustowość: | 35 osób/min |
| Zasilanie: | 24V 50W |
| Częstotliwość: | 50-60 Hz |
| Temperatura pracy: | -25 do +70 °C |
1. 90% procesów produkcyjnych jest opracowywanych przez nas samych, dzięki czemu możemy kontrolować koszty i odpowiednio oferować konkurencyjne ceny.
2. Używamy stali nierdzewnej Baoxin, najlepszej marki w Chinach.
3. Nasze zasilacze to najlepsze marki z Tajwanu, „Mingwei” lub „Fujia”.
4. Używamy kleju 3M importowanego z Ameryki zamiast kleju szklanego, którego używają inni konkurenci.
5. Niemiecki „Optibelt” i amerykański „Gates” to paski, których obecnie używamy.
6. Nasz wskaźnik LED jest importowany z amerykańskiego Bridgelux i tajwańskiego chipa LED Epistar.
![]()
![]()
![]()
|
| Nazwa marki: | Turboo |
| Numer modelu: | L129 |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | negotiable |
| Szczegóły opakowania: | Pakiet drewnianej skrzynki |
| Warunki płatności: | L/C, T/T |
Półautomatyczna dwukierunkowa obrotowa bramka obrotowa z czytnikiem kodów kreskowych
Bramka obrotowa L129 to kanał bramy o prostym kształcie, wysokiej opłacalności, wysokim poziomie bezpieczeństwa i niezawodności, która może skutecznie realizować pojedyncze przejście. Głowica blokująca i drążek blokujący bramki obrotowej wykonane są ze stali nierdzewnej 304, a drążek blokujący i głowica blokująca są spawane równomiernie, pięknie, niełatwo odpadają. Zdolność pyłoszczelna i wodoodporna, ma dużą zdolność adaptacji do środowiska, nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz.
| Numer modelu: | L129 |
| Rozmiar produktu: | 1000*230*960mm |
| Szerokość przejścia: | 550mm |
| Waga netto: | 26kg |
| Grubość: | Korpus 0,8 mm + Pokrywa górna 1 mm |
| Materiał: | SUS304 |
| Materiał ramienia: | 0,9 mm SUS304 |
| Przepustowość: | 35 osób/min |
| Zasilanie: | 24V 50W |
| Częstotliwość: | 50-60 Hz |
| Temperatura pracy: | -25 do +70 °C |
1. 90% procesów produkcyjnych jest opracowywanych przez nas samych, dzięki czemu możemy kontrolować koszty i odpowiednio oferować konkurencyjne ceny.
2. Używamy stali nierdzewnej Baoxin, najlepszej marki w Chinach.
3. Nasze zasilacze to najlepsze marki z Tajwanu, „Mingwei” lub „Fujia”.
4. Używamy kleju 3M importowanego z Ameryki zamiast kleju szklanego, którego używają inni konkurenci.
5. Niemiecki „Optibelt” i amerykański „Gates” to paski, których obecnie używamy.
6. Nasz wskaźnik LED jest importowany z amerykańskiego Bridgelux i tajwańskiego chipa LED Epistar.
![]()
![]()
![]()