| Nazwa marki: | Turboo |
| Numer modelu: | LA1218 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | negotiable |
| Czas dostawy: | 7-15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | Akredytywa, T/T |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Rozmiar | 600 × 300 × 980 (mm) |
| Obudowa | Pokrywa górna: stop aluminium 8 mm Obudowa: stop aluminium 3 mm |
| Mechanizm | Mechanizm: półautomatyczny obrotowy barierowy anty-submarine (z ciśnieniem oleju) Szerokość przejścia: 550 mm |
| Sterowanie elektroniczne | Płyta sterująca: standardowa płyta bramki trójrolkowej Wyłącznik powietrzny: 2P |
| Zasilanie | 24V 50W |
| Opakowanie | Bawełna perłowa: w pełni otulona bawełna ochronna Karton: 660 × 360 × 1020 |
| Nazwa marki: | Turboo |
| Numer modelu: | LA1218 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | negotiable |
| Szczegóły opakowania: | Pakiet drewnianej skrzynki |
| Warunki płatności: | Akredytywa, T/T |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Rozmiar | 600 × 300 × 980 (mm) |
| Obudowa | Pokrywa górna: stop aluminium 8 mm Obudowa: stop aluminium 3 mm |
| Mechanizm | Mechanizm: półautomatyczny obrotowy barierowy anty-submarine (z ciśnieniem oleju) Szerokość przejścia: 550 mm |
| Sterowanie elektroniczne | Płyta sterująca: standardowa płyta bramki trójrolkowej Wyłącznik powietrzny: 2P |
| Zasilanie | 24V 50W |
| Opakowanie | Bawełna perłowa: w pełni otulona bawełna ochronna Karton: 660 × 360 × 1020 |