| Nazwa marki: | Turboo |
| Numer modelu: | ES1219 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | negotiable |
| Czas dostawy: | 7-15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | Akredytywa, T/T |
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Wymiary | 280 × 260 × 980 mm |
| Materiał | 1.5mm SUS304 ze stali nierdzewnej |
| Materiał prętowy | 00,9 mm SUS304 ze stali nierdzewnej |
| Mechanizm | Wąski półautomatyczny turniket statypowy przeciwprzechodniczy |
| Kontroler | Standardowa płyta z trzema bramkami |
| Czujnik IR | Standardowa konfiguracja |
| Zasilanie | 24V 50W |
| Wskaźnik przejścia | 35-50 osób na minutę |
| Ocena IP | IP4X |
| wilgotność | ≤ 90% (bez kondensacji) |
| Nazwa marki: | Turboo |
| Numer modelu: | ES1219 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | negotiable |
| Szczegóły opakowania: | Pakiet drewnianej skrzynki |
| Warunki płatności: | Akredytywa, T/T |
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Wymiary | 280 × 260 × 980 mm |
| Materiał | 1.5mm SUS304 ze stali nierdzewnej |
| Materiał prętowy | 00,9 mm SUS304 ze stali nierdzewnej |
| Mechanizm | Wąski półautomatyczny turniket statypowy przeciwprzechodniczy |
| Kontroler | Standardowa płyta z trzema bramkami |
| Czujnik IR | Standardowa konfiguracja |
| Zasilanie | 24V 50W |
| Wskaźnik przejścia | 35-50 osób na minutę |
| Ocena IP | IP4X |
| wilgotność | ≤ 90% (bez kondensacji) |