| Nazwa marki: | Turboo |
| Numer modelu: | ES1216 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | negotiable |
| Czas dostawy: | 7-15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | Akredytywa, T/T |
| Wielkość | 1400 × 200 × 980 (mm) |
| Materiał | SUS304 Obudowa 0,9 mm + górna pokrywa 1,2 mm |
| Ruch | Wąski półautomatyczny turniket statywowy z hydraulicznym amortyzatorem Szerokość przejścia: 550 mm |
| Elektroniczne sterowanie | Standardowa deska sterująca z trzema bramkami |
| Zasilanie | 24V 50W |
| Wskaźnik przejścia | 35-50 osób/minutę |
| Ocena IP | IP4X |
| wilgotność | ≤ 90% Brak kondensacji |
| Nazwa marki: | Turboo |
| Numer modelu: | ES1216 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | negotiable |
| Szczegóły opakowania: | Pakiet drewnianej skrzynki |
| Warunki płatności: | Akredytywa, T/T |
| Wielkość | 1400 × 200 × 980 (mm) |
| Materiał | SUS304 Obudowa 0,9 mm + górna pokrywa 1,2 mm |
| Ruch | Wąski półautomatyczny turniket statywowy z hydraulicznym amortyzatorem Szerokość przejścia: 550 mm |
| Elektroniczne sterowanie | Standardowa deska sterująca z trzema bramkami |
| Zasilanie | 24V 50W |
| Wskaźnik przejścia | 35-50 osób/minutę |
| Ocena IP | IP4X |
| wilgotność | ≤ 90% Brak kondensacji |